17 Haziran 2024 Pazartesi
Kullanıcı Adı: Parola:
kablo.org Logosu
geri ikonuÖnceki İstanbul Firması Sonraki İstanbul Firmasıileri ikonu

RAY TİCARET

İstanbul Firmaları Şişli Firmaları
Yetkili KişiMuharrem Beşli
AdresPerpa Ticaret Merkezi A - Blok Kat: 4-5 No:96-98 Okmeydanı ŞİŞLİ - İSTANBUL- TÜRKİYE
Telefon0212 320 13 14
Fax No0212 221 46 13
Sitewww.ray.com.tr
Üyelik TipiGoldGold Üye

Hakkımızda

RAY TİCARET logosu Ray Ticaret olarak 1996 yılından beri inşaat sektörüne ve gemi inşa sektörüne yönelik kablo taşıma sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimiz DKP, Siyah Sac ve TS 822 Normunda Galvanizlenmiş (Pregalvaniz sac) sacdan imal edilmektedir.

DKP ve Siyah sactan üretilen kanallar, merdivenler ve aksesuarlar müşterimizin talebine göre TS 914 Sıcak Daldırma Galvaniz (çinko kaplama), elektrostatik toz boyalı ve elektrogalvaniz kaplama yöntemi ile kaplanmaktadır.

Elektrostatik toz boyalı ve Sıcak daldırma galvanizle kaplanan ürünler dış ortamlarda (deniz kenarları, çok soğuk bölgeler), fabrikalarda, hastanelerde, sıhhi ve nemli ortamlarda kullanılmaktadır. Elektrogalvaniz ve galvanizlenmiş sacdan üretilen ürünler daha çok iç ortamlarda (yağmur ve sudan etkilenmeyen) yerlerde kullanılmaktadır. Elektrostatik toz boyalı malzemeler ise değişik renklerde ve çeşitlilikte olduğundan dolayı mağazalarda, kanalların dekoratif amaçlı kullanıldığı yerler de tercih edilmektedir. Ayrıca özel olarak üretilen yatlarda elektrostatik toz boyalı malzemelerde daha çok tercih edilmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerimiz Kara tipi kablo taşıma sistemleri, Gemi tipi kablo taşıma sistemleri ve topraklama elemanları olarak üçe ayrılmaktadır.

Ray Ticaret Elk. Ve İnşaat Ltd Şti. Kurulduğu ilk gündenb itibaren sektörde beklenditlerin ve ihtiyaçların tam karşılığı olan kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Ray Ticaret Elk. Ve İnşaat Ltd Şti.’nin konusunda uzman, tecrübeli kadrosu ve yüksek teknoloji ürünü makineleri ile en verimli şekilde gerçekleştirir.

Firmamız bu yapısı sayesinde uygulama alanında işlerinize hız kazandırmanın yanında natif üretim ve hızlı maliyet analizi yapabilme yeteneği ile de müşterilerine zaman ve kazanç avantajı sağlar.

Üretimde ki eşsiz yapsını toplam kalite ve kusursuz müşteri memnuniyeti ile birleştiren Ray ticaret Elk. Ve İnşaat Ltd Şti. Işte bu yüzden sektörde firmaların öncelikli tercihidir.
Düzenlediği KampanyalarRAY TİCARET Henüz Kampanya Düzenlememiş.
Yazdığı Haber ve MakalelerRAY TİCARET Henüz Makale Ya da Haber Eklememiş.

İletişim FormuRAY TİCARET Resim Galerisi

RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı RAY TİCARET Fotoğrafı
RAY TİCARET Fotoğrafları
Tavsiye Et Sayfayı Yazdır Hata Bildir
kablo.org Reklam Alanı
© 2010 - 2025 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım QAVY web tasarımı